KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612128
nr 1261 2128
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Signerad, marin. Olja på pannå, 32x69 cm
Utrop:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:38:53
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg